Малко лого НЛРС-СЛРБ
Търсене
Close this search box.
НЛРС "Съюз на ловците и риболовците в България"
Търсене
Close this search box.

БФРС – Секция „Плувка” обяви състезателния календар за догодина

секция плувка

Техническата комисия на Секция „Плув­ка“ на свое заседание одобри състезател­ния календар от вътрешния шампионат за 2021 г. Предвидено е провеждане на четири турнира, като избраните водоеми са позна­ти и ползвани досега в състезания от такъв ранг. Първенството стартира през април в Пловдив, през май ще има турнир в Шумен, а през юни и юли плувкаджиите ще мерят сили на язовир „Мандра“ край Бургас. Раз­бира се, всичко това ако епидемиологичната обстановка в страната се нормализира дото­гава. Всички се надяваме на това.

Актуална риболовна информация от родните водоеми към 2 ноември
секция плувка

Избран е и нов председател на Секция „Плувка“.  Това е Даниел Спасов – член на УС на БФРС и дипломиран инструктор по спортен риболов. Той поема ръководството на секцията от нейния временен шеф Геор­ги Михайлов, който имаше този ангажимент по стечение на обстоятелствата. По повод избора на нов председател на секцията г-н Михайлов сподели:

„Желаем успех на Даниел Спасов и сме убедени, че с богатия си организационен опит той ще се справи с отговорната рабо­та…“

Програма

I кръг – Гребен канал Пловдив – 8-11 ап­рил или 22-25 април 2021 г. (в зависимост от свободните дати)

II кръг – езерото в Шумен – 20-23 май 2021 г.

III кръг – язовир „Мандра“ до Бургас – 24- 27 юни 2021 г.

IV кръг – язовир „Мандра“ до Бургас – 15- 18 юли 2021 г.

Купа на БФРС: Гребен канал Пловдив – 28-31 октомври 2021 г.

(Резервен водоем: езерото в Шумен или язовир „Мандра“)

Посетете нашата Фейсбук страница 

РЕКЛАМА

Facebook
Twitter
LinkedIn

Сходни публикации

Реклама

Реклама

ЛОГО - СЛРБ