НЛРС "Съюз на ловците и риболовците в България"

Турнирът „Спортинг” за Северозападна България излъчи финалистите за Купата на НЛРС-СЛРБ

спортинг северозападна българия

Зоналното състезание в дисциплината „Спортинг“ за Купата на НЛРС-СЛРБ за ловно-рибарските сдружения от Северозападна България премина при добра организация от страна на домакините ЛРС-Монтана и излъчи финалистите за турнира на 9 юли във Велико Търново.

В състезанието се включиха 13 стрелци и три отбора от сдруженията в Дряново, Плевен и Монтана.

Победител в индивидуалното класиране с изключителния резултат от 28 т. при 30 стреляни панички е Тони Тодоров от ЛРС-Дряново.

Отборни победители са представителите на домакините от ЛРС-Монтана в състав Красимир Дамянов, Пламен Тотин и Бисер Димитров.

В турнира на Северозападна България участваха и две дами – Татяна Рачева от ЛРС-Дряново и Десислава Енчева от отбора на ЛРС-Плевен.

Друга дама – Кристина Живкова, награди победителите в състезанието, като трябва да се отбележи, че тя вече е участвала в националния турнир на Националната организация за отбора на ЛРС-Монтана, а след като премине майчинството й, отново ще се завърне сред своите съотборници.

Медалите грамотите и абонаментите за сп. „Лов и риболов“ и в. „Наслука“ са осигурени от Националното ловно-рибарско сдружение, а за първите трима в индивидуалното класиране имаше ваучери на стойност съответно от 150, 100 и 50 лв. от фирма Хамелеон Хънтинг.

Другите спонсори на турнира „Спортинг“ за Купата на НЛРС-СЛРБ са фирмите ZARIMEKS и „Бул-Рус Трейд“ ЕООД.