140 години организирано ловно движение
НЛРС "Съюз на ловците и риболовците в България" 140 години организирано ловно движение

Важна информация за финалистите в турнира „Св. Хуберт” за Купата на НЛРС-СЛРБ

св. хуберт информация

На 8 октомври стартира Националният турнир за Купата на НЛРС-СЛРБ за ловци с кучета, работещи със стойка, и шпаньоли по правилата на „Св. Хуберт”.

Както вече сайтът SLRB.BG изнесе подробна информация четирите регионални турнира се проведоха на територията на ловно-рибарските сдруженията в Ямбол, Ихтиман, Ловеч и Разград.

Ето и пълния списък на класираните състезатели и техните ловни помощници за финала, който ще се проведе на 22 октомври, като негов домакин е ЛРС-Силистра.

Зона Северозапад :

Индивидуално:

  1. Спасимир Спасов с курцхар Брос дел Христодопол от ЛРС-Монтана
  2.  Ангел Ангелов с дратхат Барон дел Кампо от ЛРС-Монтана
  3. Цветослав Цветанов с дратхар Рико от ЛРС-Луковит
  4. Сава Младеновски с курцхар Сиана фром Ветренски  от ЛРС-Бяла Слатина
  5. Сашо Йотов с дратхаар Бруклин дел Кампо от ЛРС-Гулянци
  6. Красимир Катронски с англ. пойнтер Елвис от ЛРС-Гулянци

Отборно:

  1. ЛРС-Монтана в състав Ангел Ангелов и Спасимир Спасов
  2. ЛРС-Луковит в състав Цветослав Цветанов и Христо Христов
  3. ЛРС-Ловеч в състав Генади Бачевски и Атанас Добрев

Зона Североизток:

Индивидуално:

1. Тодор Тодоров от ЛРС-Русе с курхаар Аксел от Мителтурм

2. Младен Алексиев от ЛРС-Велико Търново с курцхар Вашингтон

3. Николай Тодоров от ЛРС-Велико Търново с ваймаранер Перпер

4. Галин Георгиев от ЛРС-Добрич с английски пойнтер Барби от Ивица

5. Пламен Филев от ЛРС-Велико Търново с дратхар Норма.

6. Тихомир Тодоров  от ЛРС-Балчик с дратхар Вини от Сварно

Отборно:

1. ЛРС-Велико Търново в състав Младен Алексиев и Пламен Филев

2. ЛРС-Русе в състав Тодор Тодоров и Евгени Атанасов

3. ЛРС-Разград в състав Димитър Дочев и Станислав Станчев

св. хуберт информация

Зона Югоизток:

Индивидуално: 

  1. Георги Кацаров от ЛРС-Брезово с дратхар Верта от Наслука – след бараж
  2. Георги Тодоров от ЛРС-Бургас с дратхар Бирко вом Шнепфенхайм
  3. Валентин Илиев от ЛРС-Ямбол с курцхар Рамон
  4. Георги Ангелов от ЛРС-Кърджали с епаньол бретон Цания
  5. Сашо Райчев от ЛРС-Брезово с дратхар Улан Юрагрунд
  6. Павлин Казаков от ЛРС-Бургас с английски сетер Ник дел Ненковски

Отборно:

1. ЛРС-Бургас в състав Павлин Казаков и Георги Тодоров

2. ЛРС-Брезово в състав Русен Казаров и Сашо Райчев

3. ЛРС- Кърджали в състав Георги Ангелов и Гюлен Емилов

Зона Югозапад:

Индивидуално:

  1. Светлин Николов с английски сетер Кала Стефанов Одесос Акчелар от ЛРС-Самоков
  2. Нено Костурков с дратхар Херас от ЛРС-Панагюрище
  3. Петър Ветренски с курцхар Кайен фром Ветренски от ЛРС-Пазарджик
  4. Стефан Налджиев с английски сетер Диас Козанес от ЛРС-Петрич
  5. Атанас Узунов с епаньол бретон Гертруд от ЛРС-Гоце Делчев
  6. Димитър Георгиев с дратхар Ирк от Свиле от ЛРС-София-запад

Отборно:

  1. ЛРС-Самоков в състав Светлин Николов и Николай Николов
  2. ЛРС-Панагюрище в състав Нено Костурков и Младен Ждраков
  3. ЛРС-София-запад в състав Димитър Георгиев и Данаил Йорданов.

Важна информация за участниците, които искат да се настанят в гр. Силистра в деня преди състезанието, е, че могат да направят своята резервация на телефон +359 (86) 822 222 или +359 (888) 707 190 Хотел Сердика Хотел Сердика – Силистра (hotelserdika.com)

Турнирът ще се проведе на полигона за кучета, който се намира в непосредствена близост до Стрелбище “Калипетрово”- СЛРД “Сокол-1” гр.Силистра – Google Карти

За въпроси и допълнителна информация: тел. 0877 350 740 Стоян Иванов Стоянов, 0879 598356 Курти Иванов или 0888 70 37 90 Любомир Стефанов.

РЕКЛАМА

Facebook
Twitter
LinkedIn

Сходни публикации

Реклама

ЛОГО - СЛРБ