Търсене
Close this search box.
НЛРС "Съюз на ловците и риболовците в България"
Търсене
Close this search box.

Председателят на НЛРС-СЛРБ е първият почетен член на Българския соколарски съюз

българския соколарски съюз

На 25 февруари в Пловдив се състоя традиционната годишна среща на Националното ловно-рибарско сдружение „Съюз на ловците и риболовците в България“ (НЛРС-СЛРБ).

Събитието, което има важно значение за ловната и риболовната общност в България, даде възможност за обсъждане на актуални въпроси, свързани с управлението на ловните и риболовните дейности, както и за обмяна на опит и добри практики сред представителите на сдруженията.

Исторически момент за Българския соколарски съюз

българския соколарски съюз

На откриването на празничната вечеря бе отбелязан един значим момент за Българския соколарски съюз (БСС). За първи път в историята на организацията бе избран почетен член. Анани Любенов – председател на БСС, връчи почетната грамота и плакет на председателя на НЛРС-СЛРБ – инж. Васил Василев, като изрази дълбока благодарност за неговата подкрепа към развитието на соколарството в България.

„Г-н Василев бе първият, който подаде ръка на нашата общност и допринесе за включването на БСС в голямото семейство на НЛРС-СЛРБ. Благодарим му от сърце за тази възможност“, подчерта Анани Любенов.

Признание за медийната подкрепа

българския соколарски съюз

Благодарствени грамоти бяха връчени и на списание „Лов и Риболов“ и вестник „Наслука“. Главният редактор Калин Първанов получи отличията за своя принос в популяризирането на соколарството и осигуряването на медийни изяви във водещите ловни издания в страната.

Радост Филипова

Посетете нашата Фейсбук страница

РЕКЛАМА

Facebook
Twitter
LinkedIn

Сходни публикации

Реклама

Реклама

ЛОГО - СЛРБ